Ian Wright verdedigt de beslissing van Mkyhailo Mudryk om Arsenal af te wijzen en naar Chelsea te gaan | Voetbal


Arsenal trok uiteindelijk Leandro Trossard aan nadat hij Mykhailo Mudryk had gemist

Arsenal contracteerde uiteindelijk Leandro Trossard nadat hij Mykhailo Mudryk had gemist (Foto: Getty)

Ian Wright heeft de beslissing van Mykhailo Mudryk om zich bij Chelsea aan te sluiten verdedigd en is verheugd over de manier waarop Arsenal reageerde op het mislopen van hun nummer 1 transferdoelwit in januari.

De international van Oekraïne flirtte een groot deel van januari openlijk met het idee van een overstap naar de leiders van de Premier League, maar hun onwil om de vraagprijs van Shakhtar Donetsk te halen, heeft hun Londense rivalen de kans geboden om te springen.

Mudryk koos uiteindelijk voor een verhuizing naar Stamford Bridge tegen gunstiger voorwaarden, maar Arsenal-legende Wright vindt dat de 22-jarige niet bekritiseerd moet worden omdat hij ervoor koos om een ​​lucratiever aanbod te accepteren.

Hij heeft het ze verteld Arseccast-podcast: ‘Met Mudryk was ik er erg enthousiast over. Met het geld begon het in het rijk te komen waar het ons uit koers zou kunnen brengen in termen van wat we proberen te doen.

“Hij ziet eruit als het soort man dat in onze groep zou passen. Ik was een beetje teleurgesteld, maar niet teleurgesteld dat Arsenal zei “het is prima”.

Schakel JavaScript in om deze video te bekijken en overweeg een upgrade naar een webbrowser die
ondersteunt HTML5-video

“Hij ging daarheen voor het geld, ik ga het hem niet kwalijk nemen, want hij is iemand die persoonlijk en in zijn leven veel meer om hem heen heeft meegemaakt.

‘We kunnen niet praten over hoeveel geld hij om welke reden dan ook wil aannemen. Ik ga er niet eens heen als ik heel eerlijk ben. Ik was gewoon teleurgesteld dat we het niet konden hebben vanwege de kwaliteit.

Mudryk onderstreepte zijn potentieel met een oogstrelend debuut tegen Liverpool afgelopen weekend op Anfield, maar Arsenal eindigde volgens Wright met meer dan een troostprijs in de vorm van Leandro Trossard.

Toen hem werd gevraagd of Arsenal nog steeds nieuwe aanwinsten nodig had als ze wilden opscheppen over een team dat in staat is om het meeste uit hun recordstart van het seizoen te halen, voegde Wright eraan toe: Ik zou (meer aanwinsten maken), zolang ze in dit soort van Trossard of Kiwior… dit kaliber speler.

“Hopelijk komen ze binnen met de mentaliteit dat ze weten dat ze komen als een teamspeler en dat XI het geweldig doet, maar ik heb de mogelijkheid om te weten dat als ik er eenmaal ben, ik kan blijven. Dat is hoe ons team naar voren zal worden geschoven.

‘Als je het hebt over Leandro Trossard gaan halen. Een 28-jarige klaar om aangesloten te worden. Hij kwam tegen United, een grote club, droeg bij, dat is precies wat we nodig hadden. Ik ben blij met wat we hebben als back-up plan.

MEER: Fulham gaat akkoord met huurovereenkomst voor Arsenal-verdediger Cedric Soares

MEER: Arsenal-held Ian Wright vertelt Erik ten Hag om Man Utd-ster aan te bieden om Harry Kane van Tottenham Hotspur te contracteren

Kijk voor meer van dit soort verhalen op onze sportpagina.

Volg Metro Sport voor het laatste nieuws over
Facebook, Twitter en instagram
.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *